Мото акумулатор VEGA - YTZ12S-BS
0 Ratings
/ 77,92 лв.
В наличност
Код на продукта: 15129
My Wishlist
Compare
Тип акумулатор:Стартов / AGM (най-високо ниво на качество и повишена издържливост)
Вид - Необслужваеми
> Удължен живот на цикъла
> Идеален за сезонно ползване и студено време
> Без необходимост от поддръжка
Характеристики:
Напрежение: 12V
Капацитет: 11 Ah
Пусков ток: 150 A
Размери:    Дължина: 150 mm
            Широчина: 87.0 mm
            Височина: 110.0 mm